Jesteś tutaj: Start / Nauczyciele

Nauczyciele


DYREKTOR SZKOŁY - Agnieszka Kałużna

Wychowawcy:
Klasa III (sala nr 28) – Monika Kozieł

Klasa II (sala nr 29) – Dominika Zajdler

Klasa III (sala nr 31)– Brygida Puczyńska

Klasa IV (sala nr 21) - Renata Foltyniewicz

Klasa V (sala nr 16) - Urszula Bartnik

Klasa VI (centro) – Ewa Stolarczyk

Klasa VII (sala nr 33) - Anna Piotrowska

Klasa VIII (sala nr 18) - Ewa Szkamruk

Nauczyciele:

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA- Emilia Ciosek-Szczęsna, Monika Kozieł, Brygida Puczyńska

JĘZYK POLSKI – Ewa Stolarczyk, Ewa Szkamruk

JĘZYK ANGIELSKI klasy młodsze – Marta Bawarczyk

JĘZYK ANGIELSKI klasy sztarsze - Renata Foltyniewicz

JĘZYK NIEMIECKI – Aneta Włodek

MATEMATYKA – Agnieszka Kałużna, Urszula Bartnik, Anna Piotrowska

BIOLOGIA, PRZYRODA, CHEMIA – Anna Lewandowska

HISTORIA, WOS, WDŻ – Monika Rozpondek

GEOGRAFIA – Justyna Klimczak

FIZYKA – Urszula Bartnik

INFORMATYKA – Alina Bilińska-Ciszewska

WYCHOWANIE FIZYCZNE - Adam Marczewski

PLASTYKA - Aldona Smoląg

MUZYKA – Barbara Żurawiecka

TECHNIKA – Szczepan Kłak

RELIGIA - Mariola Plaszczyk

ŚWIETLICA – Grzegorz Kuziorowicz, Anna Lewandowska, Aldona Smoląg, Anetta Tkacz-Zagórska

PEDAGOG - Anetta Tkacz-Zagórska

LOGOPEDA - Małgorzata Popielarz

BIBLIOTEKA - Monika Wąsińska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - Anna Kasprzak


    GODZINY PRACY

PEDAGOG
A. Tkacz-Zagórska
Poniedziałek 9.00–11.30
Wtorek 8.00–12.30
Środa 8.00–12.30
Czwartek 9.30–10.30
Piątek 9.00 –11.30

LOGOPEDA
Małgorzata Popielarz
Poniedziałek 10.30 - 15.00
Wtorek 10.30 - 15.30
Środa 11.30 - 15.00
Czwartek 10.00 - 12.30
Piątek 11.00 – 13.00

BIBLIOTEKA
Monika Wąsińska
Poniedziałek 8.00 – 11.00
Środa 8.00 – 14.00
Piątek 8.00 – 14.00

HARMONOGRAM DORADZTWA ZAWODOWEGO DLA KL. VII (I półrocze)
Ewa Chądzyńska
23.09.2019 r. 30.09.2019 r. 7.10.2019 r. 21.10.2019 r. 28.10.2019 r.
18.11.2019 r. 25.11.2019 r. 2.12.2019 r. 27.01.2020 r. 3.02.2019 r.
Zajęcia z doradztwa zawodowego dla uczniów klas VIII odbywać się będą w II połroczu.